+38 093 153 01 60 

 +38 044 383 20 68

  +38 050 153 01 60

Визначте вартість
теплої підлоги

Количество, м²:

Труба для теплого пола:

Утеплитель для теплого пола:

Цена за материал:

20078 грн.

Цена за работу:

10000 грн.

Итого:

30078 грн.

* В указанную стоимость не входит (демпферная лента 8 грн./м.погон., распределительный коллектор).

Тип об'єкту

Вкажіть приблизну площу, м²

01 0000

Труба для теплої підлоги:

Утеплювач для теплої підлоги:

Отримайте результат розрахунку та
безкоштовну доставку

Ваше ім'я:
Номер телефону: *

* У вказану вартість не входить (демпферна стрічка 8 грн./м. погон., розподільчий колектор).

Проектування та монтаж водяної теплої підлоги у Києві

монтаж теплого пола
монтаж теплого пола

Сьогодні обігріти кімнату та створити максимум тепла допоможе «тепла підлога». Саме він може стати чудовою альтернативою обігрівачам, а в деяких випадках навіть стаціонарним батареям. Якщо ідея теплої підлоги сподобалася і хочеться її втілити, це краще всього робити на етапі капітального ремонту, а не тоді, коли всі роботи завершені і можна в'їжджати.

У першу чергу має бути обрана схема укладання, визначено місце розміщення нагрівальної труби та колектора. Цей етап дуже важливий, тому що від нього залежатиме, наскільки довго прослужить уся система.

Не варто встановлювати теплу підлогу під шафою та іншими меблями, сантехнікою. Адже там відчути тепло не вийде, та й при проектуванні теплої підлоги можна буде заощадити на матеріалах, а надалі і на витраті електрики.

При розташуванні підлоги на першому поверсі, якщо під ним знаходиться підвал, а також будь-яке інше приміщення, яке не опалюється, варто під теплу підлогу покласти шар, що теплоізолює. Якщо цього не зробити, то тепло нагрівальної труби буде розходитися на всі боки і не буде того повноцінного відчуття тепла, яке буде якщо все тепло від труби надходитиме вгору.

Процес укладання теплої підлоги

монтаж теплого пола
монтаж теплого пола
монтаж теплого пола
монтаж теплого пола
монтаж теплого пола
монтаж теплого пола

Проектування теплої підлоги

Системи опалення на основі водяної теплої підлоги є найбільш комфортним способом опалення котеджу та квартири, та інших громадських будівель, наприклад, басейнів. Проектування теплої підлоги це цікаве інженерне завдання так, як необхідно врахувати низку вимог та особливостей даної системи, а саме, правильно розрахувати та збалансувати циркуляційні кільця.

Теплі підлоги зазвичай проектуються в комплексі із системою опалення так, як джерелом тепла зазвичай виступає саме топкова. При цьому навіть у добре утепленому котеджі і при найвищих коефіцієнтах теплопровідності матеріалів підлогового покриття однією системою теплої підлоги далеко не завжди вдається покрити всі тепловтрати приміщення і є необхідність у додаткових теплових приладах. Замовник бажає обладнати теплими підлогами не всі приміщення, а тільки деякі, в основному це туалетні та ванні кімнати, спальні та вітальні, а сходові клітини, коридори, комори та інші допоміжні приміщення опалюються за допомогою радіаторів. Тому наші фахівці рекомендують розглядати проект теплої підлоги разом із проектом основної системи опалення.

монтаж теплого пола

У разі котеджу це найбільш оптимальне рішення, адже проект опалення входить проект топкової, в якій можна передбачити різні комплексні енергозберігаючі рішення.

Теги: монтаж теплої підлоги, монтаж водяної теплої підлоги, монтаж теплої підлоги Київ, монтаж водяної теплої підлоги Київ, монтаж теплої підлоги в Києві, монтаж водяної теплої підлоги в Києві, проектування теплої підлоги, проектування водяної теплої підлоги, проектування теплої підлоги Київ, проектування водяної теплої підлоги Київ, проектування теплої підлоги в Києві, проектування водяної теплої підлоги в Києві, проектування та монтаж теплої підлоги, проектування та монтаж водяної теплої підлоги, проектування та монтаж теплої підлоги Київ, проектування та монтаж водяної теплої підлоги Київ, проектування та монтаж теплої підлоги у Києві, проектування та монтаж водяної теплої підлоги в Києві.

ДОКЛАДНІШЕ

Особливості проектування теплої підлоги

Гідравлічними особливостями проекту теплої підлоги є правильний вибір кроку труб, правильна розбивка на циркуляційні кільця, правильний підбір вузла змішувача і насоса і ряд інших особливостей. Першим з чого починається проект теплої підлоги – це вибір кроку труб, який залежить найчастіше від типу приміщення, у санвузлах зазвичай приймають крок у 100-150мм, у спальних та віталень крок труб знаходиться в межах 150-250мм.

Схема укладання труб при проектуванні теплої підлоги

Наступним параметром є схема укладання труб, найбільш поширеними є схеми типу «равлик» і «змійка», решта видів - це переважно комбінування двох попередніх. Схема теплої підлоги типу «равлика» є закрученою до середини кімнати спіраль, в якій чергується, що подає і зворотний трубопровід. Схема "змійка" - це укладання однієї труби петлями від однієї стіни до іншої. Переваги «равлика» - це найбільш рівномірна температура всієї підлоги в приміщенні, температура підлоги приблизно середня між температурами подачі та обратки. А при схемі «змійка» йде зниження температури, підлоги по довжині трубопроводу, що в принципі виправдане у разі укладання від зовнішньої стіни, де втрати тепла трохи вищі.

Проектування теплої підлоги - розбивка на циркуляційні кільця

Одним з головних етапів при проектуванні теплої підлоги це розбивка на циркуляційні кільця, справа в тому, що в залежності від діаметра трубопроводу кільце може мати обмеження по довжині, інакше насос не зможе прокачати його, незалежно від потужності. Це пов'язано з внутрішнім опором трубопроводу та відсутністю теплових приладів. Найбільш поширеними діаметрами трубопроводу для теплої підлоги є 15 і 18мм, для такого розміру довжина кільця, включаючи підведення від розподільчого колектора, обмежується 100-120м.п. При цьому краще завжди краще залишати невеликий запас, все це враховується у проекті системи індивідуального опалення, там указується вся інформація про циркуляційне кільце. Ще одним важливим моментом є гідравлічна ув'язка кілець, якщо перепад по довжині між кільцями буде більше 15%, то кільця гідравлічно не ув'яжуться, у них буде різний опір і грітиме лише одне кільце з меншим опором.

Вибір вузла змішувача для проекту теплої підлоги в котеджі

Температура поверхні теплої підлоги обмежена, по-перше комфортом, адже якщо підлога буде гарячою, а не теплою то це буде неприємно, по-друге температура обмежується через температурні розширення, чим сильніше нагріється підлога, тим сильніше вона розшириться, і може пошкодити стіни. . Саме тому температура поверхні теплої підлоги зазвичай обмежується в середньому 30⁰С, а температура теплоносія, що подає 40⁰С. В середньому ж температура в системі опалення коливається від 50 до 80⁰С, крім низькотемпературних систем з конденсаційним котлом або з тепловими насосами і природно її необхідно знизити. Змішувальний вузол відокремлює контур теплої підлоги, фіксуючи в ньому задану температуру, при її зниженні триходовий клапан змішувального вузла відкривається і подає більше гарячого теплоносія із системи опалення. При підвищенні температури в контурі клапан прикривається і подає більше теплоносія із зворотного трубопроводу.

Етапи роботи з нами

1
2
3
4
5
6
7

ВІДПРАВКА ЗАЯВКИ 

Як тільки Ви відправите заявку на сайті, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчого часу.

ВИЇЗД ИНЖЕНЕРА

Післе спілкування з менеджером, обирайте зручний для Вас день та час для виїзду нашего інженера.

ПРОЕКТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА СКЛАДАННЯ СМЕТИ

Інженер спроектує у Вашій присутності все необхідне та складе смету, виходячи із кількості роботи.

СКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Якщо обидві сторони все влаштовує після уточнення деталей, складаємо офіційний договір.

ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ

Як тільки договір підписаний, вноситься передоплата тільки вартості обладнання.

РОЗРАХУНОК ЗА МОНТАЖ

Розрахунок за монтаж відбувається лише після здачі робіт.

ГАРАНТІЯ

Ви отримуєте гарантію 2 роки на обладнання та сервісне обслуговування. 

Україна, м. Київ

Email: aleksmanusenko@gmail.com

Телефони для зв'язку з нами:

 +38-044-383-20-68

 +38-093-153-01-60

 +38-050-153-01-60