+38 093 153 01 60 

 +38 044 383 20 68

  +38 050 153 01 60

Название компании

Розрахуйте вартість системи опалення, відповівши на кілька запитань

Що вас цікавить?

Тип об'єкту

Вкажіть приблизну площу, м²

01 0000

Необхідні терміни виконання

Отримайте результат розрахунку та
безкоштовну доставку

Ваше ім'я:
Номер телефону: *

Процес монтажу теплових насосів

монтаж тепловых насосов
монтаж тепловых насосов
монтаж тепловых насосов
монтаж тепловых насосов
монтаж тепловых насосов
монтаж тепловых насосов

Проект опалення з використанням
теплового насосу

Системи опалення котеджів і заміських будинків можуть включати найрізноманітніше обладнання і приймати будь-які конфігурації. Проте, останнім часом у зв'язку із суттєвим подорожчанням електроенергії, газу та дизельного палива, забудовники та власники житлових приміщень віддають перевагу енергозберігаючим технологіям, що дозволяють економити сімейний бюджет. У зв'язку з цим ми готові запропонувати Вам комплекс послуг із проектування повітряного опалення, монтажу автономних систем опалення для заміських будинків та котеджів із використанням теплових насосів.

Правильно спроектированный и установленный геотермальный тепловой насос, не смотря на его достаточно высокую стоимость – это оптимальный вариант альтернативной системы отопления, если нет возможностей для проектирования газового отопления. Он представляет собой агрегат, который позволяет использовать низкопотенциальную энергию накопленную в окружающей среде (грунт, водоем или воздух) на нужды нагрева (отопление, горячее водоснабжение, подогрев бассейнов и пр.) и охлаждения (кондиционирование). 

При розробці проекту на енерговитрати, що покриваються тепловим насосом, зазвичай задають близько 60-80% від усіх теплових витрат об'єкта, а це означає, що витрати на опалення та кондиціювання Вашого будинку будуть нижчими в 3-5 разів. Широкий діапазон теплової потужності (від 5кВт до 2,5 МВт) дозволяє при проектуванні водяного опалення використовувати геотермальні теплові насоси для опалення будинків практично будь-якої площі.

монтаж тепловых насосов

Якщо ви вже придбали котел, що працює на тому чи іншому виді палива, ми готові розробити для вас проект бівалентної системи опалення, що комбінує роботу теплового насоса та опалювального котла. У бівалентних системах опалення тепловий насос типу «повітря-вода» ефективно працює при температурі навколишнього середовища до -15 0С, і виробляє достатню кількість теплової енергії навесні, восени та в м'яку зиму. При зниженні температури нижче -15 0С, на допомогу тепловому насосу підключається електричний або газовий котел.

 На початковому етапі проектування теплового насоса підбирається найкраще джерело енергії: озеро, повітря, ґрунт, та ін. Зовнішній контур теплового насоса виконує роль поглинача тепла. Він укладається у землю чи воду. Проект теплового насоса розробляється з урахуванням складних розрахунків, оптимальних кожному за конкретного приміщення. Для оперативного та правильного розрахунку теплового насоса та його проектування Замовник повинен надати проектувальникам наступну інформацію: креслення приміщень та схеми конструкцій зовнішніх стін, типи вікон та підлогових покриттів, місця розташування колекторів та джерел тепла, дані щодо температури приміщення.

Теги: проектування теплових насосів, проектування теплових насосів Київ, проектування теплових насосів в Київ, монтаж теплових насосів, монтаж теплових насосів Київ, монтаж теплових насосів в Київ, проектування та монтаж теплових насосів, проектування та монтаж теплових насосів Київ, проектування та монтаж теплових насосів у Київ .

Етапи роботи з нами

1
2
3
4
5
6
7

ВІДПРАВКА ЗАЯВКИ 

Як тільки Ви відправите заявку на сайті, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчого часу.

ВИЇЗД ИНЖЕНЕРА

Післе спілкування з менеджером, обирайте зручний для Вас день та час для виїзду нашего інженера.

ПРОЕКТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТА СКЛАДАННЯ СМЕТИ

Інженер спроектує у Вашій присутності все необхідне та складе смету, виходячи із кількості роботи.

СКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Якщо обидві сторони все влаштовує після уточнення деталей, складаємо офіційний договір.

ВНЕСЕННЯ ПЕРЕДОПЛАТИ

Як тільки договір підписаний, вноситься передоплата тільки вартості обладнання.

РОЗРАХУНОК ЗА МОНТАЖ

Розрахунок за монтаж відбувається лише після здачі робіт.

ГАРАНТІЯ

Ви отримуєте гарантію 2 роки на обладнання та сервісне обслуговування. 

Україна, м. Київ

Email: aleksmanusenko@gmail.com

Телефони для зв'язку з нами:

 +38-044-383-20-68

 +38-093-153-01-60

 +38-050-153-01-60